Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=hlavni-jidla/peceny-bucek-a-restovane-specle-s-domacim-sladkym-zeli  •  Vydáno: 2.12.2020 0:08  •  Autor: admin

Pečený bůček a restované špecle s domácím sladkým zelí

Efektivní leč jednoduchý pokrm, který na zimu je jako dělaný. Protože hladové tělo je tudíž slabé a chytá se kdejakého nachlazení. Takže ůřek, špecle a zelí je vše co udělá tělo silným. A nejen jak jsem psal je příprava jednoduchá, tak si dovolím tvrdit, že za hodinku není co řešit a strávníci mlaskají jako velryby ... .
Recept přidán dne 02.12.2020 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaEfektivní leč jednoduchý pokrm, který na zimu je jako dělaný. Protože hladové tělo je tudíž slabé a chytá se kdejakého nachlazení. Takže ůřek, špecle a zelí je vše co udělá tělo silným. A nejen jak jsem psal je příprava jednoduchá, tak si dovolím tvrdit, že za hodinku není co řešit a strávníci mlaskají jako velryby ... .

Suroviny:

Pěkný libovější bůček, německé chlazené špecle, hlavička bílého zelí, cibule, bílé suché víno, pepř a sůl.

Postup:

Bůček očistíme, osolíme a opepříme a vložíme na pekáč nebo remosky. Ovložíme cibulkou pokrájenou na čtvrtky a lehce podlijeme vodou. Pečeme pěkně zvolna a v průběhu pečení podléváme. Mezitím s pokrouháme bílé zelí a cibuku na drobno a dusíme na víně. No a nakonec na nakonec na trošce oleje nebo na sucho opečeme špecle. Vše podáváme společně pěkně podlité skvělým výpekem.