Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=hlavni-jidla/prirodni-veprove-nudlicky-a-domaci-americky-brambor  •  Vydáno: 1.1.2020 17:25  •  Autor: admin

Přírodní vepřové nudličky a domácí americký brambor

Naprosto jednoduché jídlo ustrojené nak pro pátek, tak i pro svátek. Rychlovka která nikoho neurazí a je hotová pro nejlepší vůli do půlhodinky. Prim v tomto jídle hraje wok a horkovzdušná fritéza. Takže hurá do toho ...

Recept přidán dne 01.11.2020 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaNaprosto jednoduché jídlo ustrojené nak pro pátek, tak i pro svátek. Rychlovka která nikoho neurazí a je hotová pro nejlepší vůli do půlhodinky. Prim v tomto jídle hraje wok a horkovzdušná fritéza. Takže hurá do toho ...Suroviny:

Vepřová kýta pokrájená na nudličky, cibule, žampiony, brambory, worchesterová omáčka, olej, sušený česnek, mletá chilli, pepř, a sůl.

Postup:

Rozpálíme olej a do něj vložíme osolené a opepřené nudličky a zprudka smažíme. Zakápneme worchestrovou omáčkou a přihodíme na měsíčky pokrájenou cibulku. Smažení pomalu změníme za dušení. Když je maso měkké, tak přidáme žampióny na plátky a necháme vydusit šťávu na minumum. Zatímco jsme si připravovali maso, tak už nám běží fritéza. Menší brambory důkladně omyjeme a naporcujeme na čtvrtky. Ty obalíme ve směsi suššeného česneku, chilli a pepře. Nejdříve pozvolna a pak nakonec na plné pecky. Když jsou brambory křupavé a nudličky měkké podáváme společně.