Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ, SPECIÁL: Žebra - bůček

Pečená whisky žebra

Vepřové maso je na těchhto stránkách dosti časté, ale také to je i tím, že jde o jedno z nejuniverzálnějších mas co jde použít a to i v podobě druhotných kousků jako jsou kolena, žebra, packy, hlava a takdále. A tyto kousky jsou pro mě tím nejzajímavějším co lze na experimentování použít ...
Recept přidán dne 25.07.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyVepřové maso je na těchhto stránkách dosti časté, ale také to je i tím, že jde o jedno z nejuniverzálnějších mas co jde použít a to i v podobě druhotných kousků jako jsou kolena, žebra, packy, hlava a takdále. A tyto kousky jsou pro mě tím nejzajímavějším co lze na experimentování použít. Většina hobby kuchařů nerad používá tyto zbytky, ale vřele vám je doporučuji a to stejně tak tento recept.

Suroviny:

Masitá vepřová žebra, cibule, whisky, drcené chilli, olej, pepř a sůl.

Postup:

V misce smícháme slušného panáka whisky, chilli, olej, pepř a sůl. Vytvoříme marinádu a tu naneseme na žebra. Ty necháme den odležet. Nakonec vložíme do remosky nebo ba pekáč a obložíme cibulkou a podlejeme trouchou vody. A pečeme pěkně do zlatova. Podáváme s chlebem a hořčicí.

print Formát pro tisk