Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Kuřecí s rýžovýma nudlema

Tento receptík je inspirován obecně asijskou kuchyní, ale velký vliv vietnamských postupů a surovin. V žádném případě se nejedná o tradiční recept, ale o jakési prolinutí asijkých chutí. S tím, že jde o lehké pohoštění, kdy hosté jistě ocení velikost a rafinovanost menu.

Recept přidán dne 16.01.2019 - podívejte se i na další recepty na www.varecka.euTento receptík je inspirován obecně asijskou kuchyní, ale velký vliv vietnamských postupů a surovin. V žádném případě se nejedná o tradiční recept, ale o jakési prolinutí asijkých chutí. S tím, že jde o lehké pohoštění, kdy hosté jistě ocení velikost a rafinovanost menu.

Suroviny:

Kuřecí prsa, kuřecí vývar, černé houby, žampióny, mrkev, pórek, cibule, jarní cibulka, rýžové nudle, mix salátů, sojový omáčka, rybí omáčka, česnek, drcené chilli, olej, pepř a sůl.

Postup:

Na oleji orestuje na tenké plátky pokrájené maso a necháme zatáhnout. Přidáme houbym mrkev a pórek. Zastříkneme omáčkami a přidáme i drcené chilli. Podusíme a zalijeme trochou kuřecí vývaru. Nudle připravíme dle návodu a dáme je zvlášt do misky. Stejně tak dáme do misky i natrháme saláty. Podáváme společně.

print Formát pro tisk