Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Alpské karbanátky s kroketami (Německo)

Zajímavé spojení mletého masa sýru a smažených kroket v aplském stylu. Ani nebudete tušit jak rychle budete mít hotovo. Co teprve pokud su maso namelete sami a vy bute ti, kdo základní směs sestavíte k dokonalosti. No a abych nezapoměl ... určitě neopomeňte na vychlazené pivečko :o))))

Recept přidán dne 27.12.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaZajímavé spojení mletého masa sýru a smažených kroket v aplském stylu. Ani nebudete tušit jak rychle budete mít hotovo. Co teprve pokud su maso namelete sami a vy bute ti, kdo základní směs sestavíte k dokonalosti. No a abych nezapoměl ... určitě neopomeňte na vychlazené pivečko :o))))Suroviny:

Mleté maso plec, bůček (poměr 80/20), pravý eidamský sýr, mouka, mléko, strouhánka, vajíčko. Krokety jsou pořízené z polotovaru (Lidl ... alpské speciality). A nakonec čerstvě mletý pepř, muškátový oříšek, listová petrželka a sůl. Olej na smažení ...

Postup:

Maso nameleme, přidáme pokrájenou petrželku, osolíme, opepříme, osolíme a nastrouháme muškátový oříšek. Přidáme nastrouhaný sýr a trochu mléka a vypracujeme tuhé těsto. Vytvoříme placičky, které obalíme v mouce, vajíčku a strouhánce. A to klidně i dvakrát. Osmažíme na oleji ... krokety připravíme v horkovzdušné fritéze nebo případně v troubě. Podáváme společně s oblohou a vhodným dipem.

print Formát pro tisk