Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=grilovani/grilovana-zebirka-s-bramborem-a-cuketou  •  Vydáno: 6.6.2021 22:54  •  Autor: admin

Grilovaná žebírka s bramborem a cuketou

Není nad to asi pořídit větší gril na kterém bez problému zvládneme více druhů pokrmů, který pak spárujeme v jednu lahodnou baštu. Toto je alternace na letní gril v provedení elektrickéího kontaktního grilu. Takže vše je naprosto zdravé a a skoro dietní :o))))

Recept přidán dne 06.06.2021 - podívejte se i na další recepty na grilováníNení nad to asi pořídit větší gril na kterém bez problému zvládneme více druhů pokrmů, který pak spárujeme v jednu lahodnou baštu. Toto je alternace na letní gril v provedení elektrickéího kontaktního grilu. Takže vše je naprosto zdravé a a skoro dietní :o))))

Suroviny:

Žebra plochá, mladá cuketka a větší brambory na plátky i se slupkou. Koření dle chuti, každé jiné, ale harmonické a to tak aby se k sobě hodila chutí.

Postup:

Naprosto jednoduché kousky masa a zeleniny okořeníme a dáme postupně grilovat, tedy maso a brambory mohou jít na gril spolu a když jsou pěkně ugrilované přidáme i cuketu. Podáváme společně s dobrým dipem nebo jen kečupem či tatarkou.