Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=varime-do-prace/veprove-nudlicky-se-zampiony-a-opeceny-bramborovy-knedlik  •  Vydáno: 20.12.2020 19:11  •  Autor: admin

Vepřové nudličky se žampióny a opečený bramborový knedlík

Do práce by měl být oběd co nejrychlejší a pokud možno výživný dle profese ... do kanceláře asi nezapadne pečený bůček a naopak drvoštěp se salátem v lese také neuspěje. Tak tahle bašta neurazí nikoho a je vyvážená tak akorát. Takže jdeme na to a mlaskáme celou polední pauzu.

Recept přidán dne 20.12.2020 - podívejte se i na další recepty na vaříme do práceDo práce by měl být oběd co nejrychlejší a pokud možno výživný dle profese ... do kanceláře asi nezapadne pečený bůček a naopak drvoštěp se salátem v lese také neuspěje. Tak tahle bašta neurazí nikoho a je vyvážená tak akorát. Takže jdeme na to a mlaskáme celou polední pauzu.

Suroviny:

Vepřová plec, cibule, žampióny, worchesterská omáčka, pivo, olej, pepř a sůl.

Postup:

Plec pokrájíme na nudličky, které osolíme a opepříme. Na rozpáleném oleji osmahneme cibulku na drobno a zatáhneme nudličky, zastříkneme worchestrem a podlijeme pivečkem. Dusíme dokud maso není měkké poté přidáme plátky žampiónů a současně zredukujeme omáčku a nenápadný sosík. Zvláště si pokrájíme polotovarový bramborový knedlík na plátky a na suchém nebo lehce omaštěném tálu opečeme z obou stran. Necháme vychladnout a šup s tím do krabičky.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat