Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=odjinud/grilovana-krkovicka-na-vietnamsky-zpusob  •  Vydáno: 26.7.2018 13:42  •  Autor: admin

Grilovaná krkovička na vietnamský způsob (VIETNAM)

Asie hodně kombinuje vaciaci polévky, masa a zeleniny. Tak jsem se nechal inspirovat vietnamským Pho a lehce si připravu upravil a zkusil do silného vývaru, zeleniny a hub přidat grilovanou krkovičku.


Recept přidán dne 26.07.2018 - podívejte se i na další recepty na www.varecka.euAsie hodně kombinuje vaciaci polévky, masa a zeleniny. Tak jsem se nechal inspirovat vietnamským Pho a lehce si připravu upravil a zkusil do silného vývaru, zeleniny a hub přidat grilovanou krkovičku.

Suroviny:

Grilovaná krkovička, kuřecí skelet, žampiony, cibule, česnek, pakchoi, mrkev, jarní cibulka, drcené chilli, voda, olej, pepř, sůl, rýžové nudle, rybí omáčka a chilli omáčka.

Postup:

Prvně si připravíme vývar. Na oleji osmahneme půlky neloupané cibulky, půlky neloupanéhí palice česneku, drcené chilli a na kousky posekaný skelet. Tovše zalijeme vodou a pomalinku vaříme několik hodin. Poté vývar přecedíme a vrátíme do hrnce. Zvlášt na grilovací pánvičce ogrilujeme krkovičku se žampiony a pokrájíme na tenké plátky. Do jídelních misek dáme předmočené rýžové nudle, mrkev na tenké nudličky, jarní cibulku, na kousky pakchoi a zalijeme vroucím vývarem. Dodáme grilovanou krkovičku se žampióny. K dochucení podáváme rybí a chilli omáčku.