Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=grilovani/grilovany-spekacek-se-zeleninou-a-houbama  •  Vydáno: 28.8.2016 11:20  •  Autor: admin

Grilovaný špekáček se zeleninou a houbama

Na první pohled naprosto obyčejné suroviny, které pospolu vytvoří gurmánský zážitek, který vás mile překvapí. Suroviny nakládáme pospolu a společně je i grilujeme. Připravte se na další chuťovou bombu z grilu ...

Recept přidán dne 02.06.2016 - podívejte se i na další recepty na grilováníNa první pohled naprosto obyčejné suroviny, které pospolu vytvoří gurmánský zážitek, který vás mile překvapí. Suroviny nakládáme pospolu a společně je i grilujeme. Připravte se na další chuťovou bombu z grilu.

Suroviny: Špekáčky, žampióny, cuketa, pivo, olej, česnek, oblíbené koření (osobně rád používám originální gyros z řecka, který neobsahuje sůl), drcené nebo čerstvé chilli, pepř a sůl.

Postup: Připravimé si marinádu z piva, oleje, česneku, koření, soli, pepře a chilli. Do této marinády vložíme nakrájené špekáčky, žampióny a pokrájenou cuketu. Marinujeme ideálně přes noc a druhý den pomalu na mírném plameni grilujeme. Podáváme s vhodnou studenou omáčkou a chlebem.