Zdroj: http://varecka.eu/index.php?a=odjinud/asijska-kureci-polevka-s-nudlemi  •  Vydáno: 25.3.2016 20:24  •  Autor: admin

Asijská kuřecí polévka s nudlemi (ASIE)

Mám rád polévky v asijské duchu. Jsou lehké z dobrých a čerstvých surovin. Díky tomu může kuchař i trochu experimentovat a vytvořit si tak vlastní chutnou polévku, kteru by jste v asijském kontinentu nenalezli ... což v žádném případně neznamená, že je špatná ... tato je doslova skvělá ...

Recept přidán dne 25.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyMám rád polévky v asijské duchu. Jsou lehké z dobrých a čerstvých surovin. Díky tomu může kuchař i trochu experimentovat a vytvořit si tak vlastní chutnou polévku, kteru by jste v asijském kontinentu nenalezli ... což v žádném případně neznamená, že je špatná ... tato je doslova skvělá.

Suroviny: Pečené kuřecí maso, kuřecí vývar, pšeničné nudle, cibule, vajíčko, kukuřičný škrob, olej, cibulová nať, sojová omáčka, peř a sůl.

Postup: Cibulku nakrájíme na půlkolečka a osmahneme na oleji, když je již sklovitá přidáme pečené kuřecí maso a také krátce osmahneme. Zalijeme vývarem, přidáme chilli, sojovou omáčku a přivedeme k varu. Chvilku povaříme a zahustíme škrobem. Když polévka zhoustne přidáme rozmíchané vejce a již připravené nudle. Horkou polévku naservírujeme do polévkové misky a ozdobíme cibulovou natí.