Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: VAŘÍME DO PRÁCE

Vepřové nudličky se žampióny a opečený bramborový knedlík

Do práce by měl být oběd co nejrychlejší a pokud možno výživný dle profese ... do kanceláře asi nezapadne pečený bůček a naopak drvoštěp se salátem v lese také neuspěje. Tak tahle bašta neurazí nikoho a je vyvážená tak akorát. Takže jdeme na to a mlaskáme celou polední pauzu.

Recept přidán dne 20.12.2020 - podívejte se i na další recepty na vaříme do práceDo práce by měl být oběd co nejrychlejší a pokud možno výživný dle profese ... do kanceláře asi nezapadne pečený bůček a naopak drvoštěp se salátem v lese také neuspěje. Tak tahle bašta neurazí nikoho a je vyvážená tak akorát. Takže jdeme na to a mlaskáme celou polední pauzu.

Suroviny:

Vepřová plec, cibule, žampióny, worchesterská omáčka, pivo, olej, pepř a sůl.

Postup:

Plec pokrájíme na nudličky, které osolíme a opepříme. Na rozpáleném oleji osmahneme cibulku na drobno a zatáhneme nudličky, zastříkneme worchestrem a podlijeme pivečkem. Dusíme dokud maso není měkké poté přidáme plátky žampiónů a současně zredukujeme omáčku a nenápadný sosík. Zvláště si pokrájíme polotovarový bramborový knedlík na plátky a na suchém nebo lehce omaštěném tálu opečeme z obou stran. Necháme vychladnout a šup s tím do krabičky.

print Formát pro tisk