Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: VAŘÍME DO PRÁCE

Přírodní kuřecí medajlonky na zelenině s bramboráčky

Pokud hledáte rychlé a snadné jídlo k obědu na další den, tak kuřecí maso je nasná volba. A pokud bude v přírodní úpravě, tak bude stejně rychlá jako chutná a bez zbytečných kalorii navíc. V tomto případě s luxusnějším bramboráčkem a dušenou zeleninou.

Recept přidán dne 14.11.2020 - podívejte se i na další recepty na vaříme do prácePokud hledáte rychlé a snadné jídlo k obědu na další den, tak kuřecí maso je nasná volba. A pokud bude v přírodní úpravě, tak bude stejně rychlá jako chutná a bez zbytečných kalorii navíc. V tomto případě s luxusnějším bramboráčkem a dušenou zeleninou.

Suroviny:

Kuřecí prsíčka, směs zeleniny a polotovarové bramboráčky. Worchesterová omáčka, olej, pepř a sůl.

Postup:

Na jedné pánvičce roztopíme olej. Prsíčka opepříme, osolíme a lehce zalijeme worchesterskou omáčkou. Osmahneme z prudka z obou stran a podlijeme vínem a necháme podusit. Když je maso měkké a rozpadá se vyjmeme z pánce a přidáme zeleninku a dusíme ve výpeku s vínem. Dle potřeby podlijeme vínem nebo vodou. Druhou pánvičku roztopíme na sucho a pečeme (jak polotovar nebo bramborákové těsto). Podáváme vše dokud je vše horké.

print Formát pro tisk