Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Trampský vepřový guláš v kotlíku

article that you serve is very good and interesting. I am very glad to be one of the readers of this article you create. obat benjolan di tangan obat benjolan di leher obat infeksi saluran kencing obat tbc tradisional

Zaslal/a: Ujang  •  Čas: 22.9.2017 5:49

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: VAŘENÍ V KOTLÍKU

Fazolačka v kotlíku

Není nad nesmrtelný kotlíkový guláš. Ačkoliv tradiční maďarský gulyás je odlišný od české varianty, tak sám za sebe jednoznačně volím oblíbenou českou variantu ...


Recept přidán dne 14.1.2016 - podívejte se i na další recepty na vaření v kotlíku.


Není nad výživnou a chutnou fazolačku, která zahřeje když je venku zima. Typická fazolačka je červená, ala gulášová. Ovšem moc chutná je i krajová havířská fazolačka, ale o té již někdy jindy.
SUROVINY: fazole strakaté nebo bílé 0,5 kg, uzený báček nebo krkovice 0,5 kg, klobása uzená 30 dkg, cibule 20 dkg česnek 4 stroužky, sádlo 20 dkg, paprika mletá 10dkg, sůl, pepř dle chuti a majoránka dle chuti.

POSTUP: fazole namočíme den předem, cibuli i česnek orestujeme na sádle, zalijeme vývarem např. z vepřových kostí, přidáme kořenovou zeleninu na plátky, červenou papriku a vaříme doměkka, ochutíme solí, pepřem, majoránkou a přidáme klobásu na plátky.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde