Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Volské oko s pečeným bramborem

Dříve si pamatuji, že toto mohlobýt jídlo z nouze. Vařený brambor a volské oko. Ale pokud se na tento recept podíváme moderněji, tak není problém vytvořit famozní baštu, která vás překvapí. Jednak svoji chutí, tak i jak rychle a snadno je připravitelný. Vystačíte si s brambory a vajíčkem. Zbytek je již na vás co máte ve špajzu :o)))
Recept přidán dne 28.07.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyDříve si pamatuji, že toto mohlobýt jídlo z nouze. Vařený brambor a volské oko. Ale pokud se na tento recept podíváme moderněji, tak není problém vytvořit famozní baštu, která vás překvapí. Jednak svoji chutí, tak i jak rychle a snadno je připravitelný. Vystačíte si s brambory a vajíčkem. Zbytek je již na vás co máte ve špajzu :o)))

Suroviny:

Brambory, vajíčka, oblíbené koření (grilovací, tymián, chilli nebo jen sůl), olej, sůl a pepř.

Postup:

Nové brambory pokrájíme na osminky, které okořeníme a přidáme kapku oleje a vše dobře promícháme aby brambory měli na všech řezech koření. A dáme do horkovdušné fritézy nebo do trouby. Na pánvičce přiravíme klasické volské oko, které jen osolíme a opepříme. Podáváme společně a jako dip nebo přelití je naprosto super dresing tisíce ostrovů ... jednoduché a delikátní ...

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat