Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Sójové nudličky ala kuřecí játra na pórku

Chtěl jsem připravit zdravější večeři, která bude chutná a nemusel bych se stydět podávat i masožroutům. Jednou za čas je třeba trochu zvolnit a místo nedietních bašt si udělat něco co na večer neobtíží ... ovšem ani chuť nesmí přijít zkrátka a o tom je tento recept0 ...

Recept přidán dne 09.02.2016 - podívejte se i na další recepty na svačiny


Chtěl jsem připravit zdravější večeři, která bude chutná a nemusel bych se stydět podávat i masožroutům. Jednou za čas je třeba trochu zvolnit a místo nedietních bašt si udělat něco co na večer neobtíží ... ovšem ani chuť nesmí přijít zkrátka a o tom je tento recept.Suroviny: Sojové nudličky, česnek, pórek, sojová omáčka, worchesterová omáčka, chilli, kečup, plnotučná hořčice, bílé víno, olej, sůl a pepř.

Postup: Sojové nudličky uvaříme dle návodu a vymačkáme veškerou tekutinu. V uzaviratelné nádobě smícháme ... pórek, česnek, sojovou omáčku, worchesterovou omáčku, chilli, kečup, hořčici, víno a pepř. Necháme pár hodin odležet. Na pánvy rozpálíme olej a celou směs vložíme na pánev. Smažíme dokud sójové maso nezačne zlátnout a pórek změkne. Lehce podlejeme vínem ať vznikne omáčka. Povaříe a podáváme s bílým pečivem a tatarskou omáčkou.

print Formát pro tisk