Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Smažená zelenina se šunkou

Dobrá lehká večeře nebo svačinka založená převážně na zelenině. Proužky šunky jen celý pokrm pěkně provoní ... ovšem kdo chce tak může šunku vynechat. Tím tak mátek před sebou veganský pokrm, který bude chutnat jistě i masožravcům :o)))

Recept přidán dne 04.04.2016 - podívejte se i na další recepty na svačinyDobrá lehká večeře nebo svačinka založená převážně na zelenině. Proužky šunky jen celý pokrm pěkně provoní ... ovšem kdo chce tak může šunku vynechat. Tím tak mátek před sebou veganský pokrm, který bude chutnat jistě i masožravcům :o)))

Suroviny: Zelenina dle toho co máte doma ideálně mrkev, cibule, bílé zelí, jarní cibulka, žampióny, šunka, olej, drcené chilli, sojová omáčka, pepř, sůl a případně i bramborový škrob.

Postup: Zeleninu nakrájíme takto mrkev na sirky, cibule na půlkolečka, zelí na čtverečky, žampióny, šunku a jarní cibulku na plátky. Vše najednou vložímme do rozehřáté pávne a smažíme dokud zelenina nepovadne, ale stále je křupavá. Nakonec zasypeme chilli a zakápneme kvalitní sojovkou. Osolíme a opepříme (případně můžeme zahustít, ale není to nutné). A horké podáváme ke svačině jen samotné nebo k večeři s bílou rýží.
print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat