Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Pizzatilla

Zajímavá a rychlá večeře nebo snad i rychlé pohoštění pro nenadálé hosty. Pokud máte doma balíček tortil, tak máte v podstatě vyhráno. To samé se stalo i mě. Pak postačí jen uroda z vlastní zahrádky. To je všechno a budete králem či královnou kuchyně a to v bleskovém tempu.

Recept přidán dne 16.09.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyZajímavá a rychlá večeře nebo snad i rychlé pohoštění pro nenadálé hosty. Pokud máte doma balíček tortil, tak máte v podstatě vyhráno. To samé se stalo i mě. Pak postačí jen uroda z vlastní zahrádky. To je všechno a budete králem či královnou kuchyně a to v bleskovém tempu.

Suroviny:

Tortilla, Domácí kečup, česnek, olej, rajčata, chilli paprička, sýr dle chuti a stavu lednice :o)))

Postup:

Rozehřejeme troubu na max a do misky dáme kečup, prolisovaný česnek a olej(ideálně olivový), směs natřeme na tortillu a na ni poklademe plátky rajčat, chilli papriček a nakonec zasypeme strouhaným sýrem (jiné varianty jsou jen na vás a vaší fantazii). Pizzatillu vložíme do trouby a vyndáváme inhed jakmile se rozpeče sýr ... pokud se nerozpeče, tak to asi nebude sýr :o))))))))

print Formát pro tisk