Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Pivní fazole se sýrem

Luštěniny by měli být základem našeho jídelníčku minimálně jednou týdně. To ne všichni dodržujeme a proto představuji další ze zajímavých receptů, který spojuje nasládlou chuť piva s ostrou chutí fazolí. Na zjemnění je vhodný sýr nebo zakysaná smetana ...

Recept přidán dne 23.03.2016 - podívejte se i na další recepty na svačinyLuštěniny by měli být základem našeho jídelníčku minimálně jednou týdně. To ne všichni dodržujeme a proto představuji další ze zajímavých receptů, který spojuje nasládlou chuť piva s ostrou chutí fazolí. Na zjemnění je vhodný sýr nebo zakysaná smetana.

Suroviny: Pečené fazole v rajské omáčce, točený salám, cibule, česnek, chilli, worchestrová a sojová omáčka, sádlo, pivo, kečup, sůl a pepř.

Postup: Na sádle osmahneme cibulku a přidáme točený salám pokrájený na kostičky. Když je salám osmahnutý, tak přidáme fazole, omáčky, kečup pivo a chilli. Dusíme dokud fazole nezměknou. Nakonec dochutíme solí, pepřem,česnekem a worchestrem. Servírujeme do misek na polévku a zasypeme dobrým sýrem a natí jarní cibulky.

print Formát pro tisk