Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Pečená BBQ kuřecí křídla

Tento receptík si si zamiluje celá rodina. O co jde? O pečená, marinovaná křídla. Stejně tak jak je možné je péci v troubě či v remosce, tak mohou se samozřejmě připravovat i na grilu. Nicméně počasí je jaké je a tak je vhodné využít domácí pečené. Každopádně garantuji, že si prstíky ulížete :o))
Recept přidán dne 20.11.2016 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyTento receptík si si zamiluje celá rodina. O co jde? O pečená, marinovaná křídla. Stejně tak jak je možné je péci v troubě či v remosce, tak mohou se samozřejmě připravovat i na grilu. Nicméně počasí je jaké je a tak je vhodné využít domácí pečené. Každopádně garantuji, že si prstíky ulížete :o))))

Suroviny: Kuřecí křídla od řezníka (ne jen taková mávátka z marketů), cibule, česnek, drcený kmín, oblíbené grilovací koření (ideální bez soli), sojová omáčka, worchesterová omáčka, bílé suché víno, kečup, olej, sůl, pepř.

Postup: Křídla očistíme a osušíme, cibulku nákrájíme na půlkolečka, česnek na plátky, a veškeré další koření dle chuti. Vše smísíme a křídla necháme naložená i 48 hodin. Nakonec pečeme do zlatova ... pak jen již hodujeme jako na hradě.

print Formát pro tisk