Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Obložená houska

Pokud hledáte rychlou večeři nebo pohoštění pro hosty, tak obložená houska je super nápad. A to že to nemusí být vždy jen nějaká pomazánka nebo salát, tak toto je důkazem, že můžete připravit čerstvou svačinu nebo večeři ze super surovin co najdete doma v lednici.

Recept přidán dne 01.12.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyPokud hledáte rychlou večeři nebo pohoštění pro hosty, tak obložená houska je super nápad. A to že to nemusí být vždy jen nějaká pomazánka nebo salát, tak toto je důkazem, že můžete připravit čerstvou svačinu nebo večeři ze super surovin co najdete doma v lednici.

Suroviny:

Kaiserky, šunka od kosti, cibule, kyselá okurka, ledový salát, kečup, jablečný ocet, bílé víno, plnotučná hořčice, worchesterská omáčka, chilli omáčka, olej, pepř a sůl.

Postup:

Na oleji osmahneme cibulku do sklovita a podlijeme vínem. Osolíme a opepříme ... přidáme worchesterskou a chilli omáčku, ocet a kečup. Dáme směs stranou. Na suché pánvy opečeme silné plátky šunky a dáme na prkénko a podělíme na vhodný počet porcí. Na výpeku ze šunky opečeme půlky kaiserek a pomažeme hořčicí, poklademe ledovým salátem, cibulkou, na malé kousky pokrájenou okurkou a nakonec položíme opečenou nebo ogrilovanou šunku ...

print Formát pro tisk