Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Luxusní omeleta v americkém stylu

Tak toto je naprostá bomba, nejen chuťová, ale rovňěž i kalorická. Nespotřebujete mnoho surovin a vytvoříte z jedné pánve jedlo pro dva (zbaštil jsem to sám, ale bylo mě pořádně těžko). Skvělá kombinace uzeného masa (zbytek uzeného ramínka), sýra a vajec. Vřele doporučuji k večeři a nezapomeňte si povolit pásek u kalhot :o))))
Recept přidán dne 03.02.2018 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyTak toto je naprostá bomba, nejen chuťová, ale rovňěž i kalorická. Nespotřebujete mnoho surovin a vytvoříte z jedné pánve jedlo pro dva (zbaštil jsem to sám, ale bylo mě pořádně těžko). Skvělá kombinace uzeného masa (zbytek uzeného ramínka), sýra a vajec. Vřele doporučuji k večeři a nezapomeňte si povolit pásek u kalhot :o))))

Suroviny:

Vejce (5 na "1" porci), zbytky uzeného masa, plátkový a tavený sýr, šlehačka, cibule, sušený česnek, olej, sůl a pepř.

Postup:

V misce si rožleháme vejce se šlehačkou a taveným sýrem a dáme stranou. V ploché pánvy roztopíme olej a osmahneme cibulku na tenká půlkolečka do sklovita, přidáme na kostky pokrájené uzené maso a opékáme. Směs zalejeme vejci a připravujeme klasickou omeletu. Osolíme, opepříme, posypeme česnekem a poklademe plátkovým sýrem. Přiklopíme pokličkou a pozvolna pečeme. Před podávámním omeletu přehneme a poklademe dalším plátkovým sýrem a necháme chvilku roztavit. Baštíme s chlebem nebo rohlíkem.print Formát pro tisk