Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Jarní noky

Noky jsou úžasná surovina. Mohou být přílohou stejně tak i hlavním jídlem. Mohou být s masem, bezmasa, ale třeba i s rybama. Dokonce i na sladko. V tomto případě jde o lehčí zeleninovou variantu s kuřecím masem ... asi tak jak bych si představil lehké jídlo vhodné na jaro ...

Recept přidán dne 24.03.2016 - podívejte se i na další recepty na svačinyNoky jsou úžasná surovina. Mohou být přílohou stejně tak i hlavním jídlem. Mohou být s masem, bezmasa, ale třeba i s rybama. Dokonce i na sladko. V tomto případě jde o lehčí zeleninovou variantu s kuřecím masem ... asi tak jak bych si představil lehké jídlo vhodné na jaro.

Suroviny: Noky kupované nebo domácí, kuřecí prsíčka, zelenina co je k dispozici v nejhorším případě mražená, chilli, aromatický sýr, olej, jarní cibulka.

Postup: Kuřecí prsíčka pokrájíme na nudličky, osolíme, opepříme a osmahneme na oleji. Dáme stranou a na stejné pávny osmahneme i zeleninu a přidáme noky. Lehce podlejeme vodou nebo vývarem. Přidíme kuřecí nudličky a promísíme s noky a zeleninou. Okořeníme chilli a podáváme posypané sýrem a jarní cibulkou.
print Formát pro tisk