Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Cukeťák aneb cuketový nákyp

Rychlý recept jak zpracovat cuketu. Jedná se o cuketový nákyp, který může připomnínat trochu bramborák ovšem jen vzdáleně, protože těsto je vysoké a pěkně propečené, ale křupavé jako bramborák určitě ne ... každopádně skvělí, celkem levný recept, který so zaslouží vaší pozornost ...

Recept přidán dne 12.04.2016 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyRychlý recept jak zpracovat cuketu. Jedná se o cuketový nákyp, který může připomnínat trochu bramborák ovšem jen vzdáleně, protože těsto je vysoké a pěkně propečené, ale křupavé jako bramborák určitě ne ... každopádně skvělí, celkem levný recept, který so zaslouží vaší pozornost.

Suroviny: Cuketa, točený salám, tvrdý sýr, česnek, cibule, vajíčko, polohrubá mouka, olej, pepř a sůl.

Postup: cukety, sýr, česnek, cibuly nastrouháme na struhadle. Přidáme mouku, vajíčko, olej, sůl a pepř. Z této směsi vytvarujeme tekuté těsto, které vložíme do vymazaté remosky nebo pekáče. A pěkně pomalu pečeme do zlatova. Že je nákyp hotový poznáme jako u dortu při použití špejlete. Pokud nelepí je hotovo. Můžeme podávat jen tak se zeleninou nebo i s bramborem.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat