Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Chilli sendvič

Není nad to si čas od času udělat dobrý zapečený sendvič. A proč také ne když to je tak snadné a rychlé. Suroviny vždy lednice nějaké dá a koupit toustový chléb není dnes problém ... a vždy si rád připomenum že toustový chléb není jen na topinky, ale je výborný hlavně na sendviče ...
Recept přidán dne 19.02.2016 - podívejte se i na další recepty na svačinyNení nad to si čas od času udělat dobrý zapečený sendvič. A proč také ne když to je tak snadné a rychlé. Suroviny vždy lednice nějaké dá a koupit toustový chléb není dnes problém ... a vždy si rád připomenum že toustový chléb není jen na topinky, ale je výborný hlavně na sendviče.

Suroviny: Toustový chléb, plátkový sýr, uzená krkovička, červená paprika, cibule, jarní cibulka, máslo, chilli, kečup a grilovací koření.

Postup: Toustové chleby pomažeme máslem po jedné straně a vložíme dva plátky do sendvičovače. Na nenamazanou stranu vložíme naši náplň sýru, uzeniny a zeleniny. Přidáme i grilovací koření. Přikryjeme dalším chlebem a přiklopíme sendvičovač. Pečeme dokud nejsou sendviče do zlata upečené. Podáváme s chilli omáčkou a kečupem.

print Formát pro tisk