Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ

Chilli nudle

Čas od času je třeba si připravit chutný vypalovák. A tentokrát se jedná o nudle. Jednak jsou hotové raz dva a vystačíte si s minimem surovin. I když tento recept je bez masa, tak není problém si nudle uvařit i v masové verzi ...

Recept přidán dne 25.02.2016 - podívejte se i na další recepty na svačinyČas od času je třeba si připravit chutný vypalovák. A tentokrát se jedná o nudle. Jednak jsou hotové raz dva a vystačíte si s minimem surovin. I když tento recept je bez masa, tak není problém si nudle uvařit i v masové verzi.

Suroviny: Instantní nudle, bílé tofu, cibule, mrkev, kedlubna, pórek, česnek, chilli, chilli omáčka, smažená cibulka, sojová omáčka, olej, sůl a pepř.

Postup: Nuidle si připravíme podle návodu. Do vody však přidáme i lžičku soli. Zeleninu si pokrájíme na malé kousky a na oleji smažíme. Zvlášť si osmahneme tofu a přidáme jej k zelenine. Přidáme také nudle a smažíme dál. Zasypeme drceným chilli, pepřem a zakápneme sojovou omáčkou. Podáváme horké s chilli omáčkou a smaženou cibulkou.

print Formát pro tisk