Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: OSTATNÍ, SPECIÁL: Žebra - bůček

Bůček s fazolovou omáčkou

Bůček je super surovina a lze připravit na různé způsoby. Tentokrát bude bůček připravený na studeno a jako správný dip bude fungovat fazolový. Jednoduché na přípravu a skvělé pokud podáváme jako odpolední svačinu nebo netradiční večeře ...

Recept přidán dne 16.01.2019 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyBůček je super surovina a lze připravit na různé způsoby. Tentokrát bude bůček připravený na studeno a jako správný dip bude fungovat fazolový. Jednoduché na přípravu a skvělé pokud podáváme jako odpolední svačinu nebo netradiční večeře.

Suroviny:

Vepřový bok, česnek, bobkový list, jalovec, nové koření, celý pepř, pálivá mletáv paprika, sůl. Na DIP: Konzerva fazolí, drcené chilli, kečup, worchester a sojová omáčka, cibule, česnek a olej.

Postup:

Do většího hrnce dáme vodu včetně divokého koření, sůl a vložíme očištěný bůček. Vaříme do měkka. Bůček vyjmeme z vody a posušíme. Potřeme prolisovaným česnekem se solí. Nakonec zasypeme hustě paprikou a necháme vychladnou.
Dip připravíme tak, že na leji osmahneme cibulku, přidáme fazole z konzervy bez nálevu. Zastříkneme omáčkami, přidáme chilli a prolisovaný česnek. Zastříkeme kečupem a zmírníme var ... necháme jen lehce probublávat. Nakonec část směsi rozmixujeme nebo rozmačkáme. Podáváme společně s bůčkem.


print Formát pro tisk