Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POMAZÁNKY

Topinka se sýrovou pomazánkou

Jako asi v každé rodině se stane, že chléb je odsouzený k vyhození nebo na topinku. Topinka s česnekem je super, ale nehodí se ráno před pracovním procesem a stejně tak i večer je omezený ... ovšem sama topinka je jen základem. Co takhle si udělat super sýrovou pomazánku ze surovin co určitě máte doma v lednici.
Recept přidán dne 16.12.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyJako asi v každé rodině se stane, že chléb je odsouzený k vyhození nebo na topinku. Topinka s česnekem je super, ale nehodí se ráno před pracovním procesem a stejně tak i večer je omezený ... ovšem sama topinka je jen základem. Co takhle si udělat super sýrovou pomazánku ze surovin co určitě máte doma v lednici.

Suroviny:

Chléb na topinky, tavený sýr, niva, smetana na šlehání, kousek uzeného masa, pepř a sůl.

Postup:

Topinky připravte dle zvyku ... v topinkovači na sucho nebo na sádle ... v misce rozmícháme suroviny ... celou krabičku taveného sýr (třeba lidl camembert), kousek nivy podrcené na drobno, smetany tolik a se11 vytvořila hladká pomazánka. A nakonec něco kostiček uzeného masa pokrájeného na drobno. Vše nakonec dochutíme případně solí, ale hlavně i pepřem ...

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat