Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POMAZÁNKY

Tataráček z točeňáku

Ti z vás co milují tatarák, tak budou asi v šoku. Ovšem mám několik přátel, kteří poctivý hovězí tatarák prostě nedávají. Syrové maso a vajíčko jsou pro ně jasným argumentem, že tohle prostě ne. Ovšem i kdo má tento "hendikep", tak existuje řešení a tím je tatarák z uzeniny ... v tomto případě z točeného salámu ... neváhejte a porovnejte klasiku a tento ... jistě vás mile překvapí!!!
Recept přidán dne 22.01.2018 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyTi z vás co milují tatarák, tak budou asi v šoku. Ovšem mám několik přátel, kteří poctivý hovězí tatarák prostě nedávají. Syrové maso a vajíčko jsou pro ně jasným argumentem, že tohle prostě ne. Ovšem i kdo má tento "hendikep", tak existuje řešení a tím je tatarák z uzeniny ... v tomto případě z točeného salámu ... neváhejte a porovnejte klasiku a tento ... jistě vás mile překvapí!!!

Suroviny:

Točený salám, cibule, česnek, hořčice, kečup, worchestrová omáčka, drcený kmín, červená paprika, olej, worchesterová omáčka, chilli omáčka, pepř a dle chuti sůl.

Postup:

Naprosto jednoduché ... do mixeru dáme dle znalostí od oka vše mimo cibulky. To nakrájíme na drobno. Vše rozmixujeme a posléze dochucujeme. Nakonec vmícháme i cibulku a necháme chvilku odležet. Podáváme klasicky s topinkou.

print Formát pro tisk