Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 218
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 82
- OSTATNÍ - receptů 87
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 44
- UZENÍ - receptů 1
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 19

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Svačinové nudle se zeleninou

<a href=" http://truefriendserver.com/schnepfenvoegel-niedrigere-klassifizierungen/ ">schnepfenvögel niedrigere klassifizierungen</a> <a href=" http://truefriendserver.com/evleneceksen-gel-instagram/ ">evleneceksen gel instagram</a> <a href=" http://tr...

Zaslal/a: GuestWeque  •  Čas: 14.12.2018 21:10

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY, SPECIÁL: Žebra - bůček

Zelnice z uzeného kolena

Stalo se vám, že se nedojedlo vepřové koleno a při tom ještě na něm zůstalo maso? Buď jde dorazit později a nebo si připravit skvělou a dovolím si tvrdit i zdravou polévku. Ono je jedno jak do sebe kolagen dostanete. Jestli ve formě masa, polévky nebo prášků. Vaše klouby vám jednou poděkují ...

Recept přidán dne 24.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyStalo se vám, že se nedojedlo vepřové koleno a při tom ještě na něm zůstalo maso? Buď jde dorazit později a nebo si připravit skvělou a dovolím si tvrdit i zdravou polévku. Ono je jedno jak do sebe kolagen dostanete. Jestli ve formě masa, polévky nebo prášků. Vaše klouby vám jednou poděkují. A to ani nepíši o tom jak taková polévka skvěle chutná.

Suroviny: Maso a zbytky z vepřového kolena, cibule, červená paprika, kysané i sterilované zelí, sádlo, chilli, česnek, vepřový vývar, celý pepř, nové koření, bobkový list, jalovec, majoránka, pepř mletý a sůl.

Postup: Na sádle osmanheme cibulku a přidáme i pokrájené maso z kolena. Lehce osmahneme a přidáme chilli, červenou papriku a zalijeme vepřovým vývarem. Dále přidáme bobkový list, jalovec, celý pepř, nové koření a oboje zelí. Vaříme dokud zelí nezměkne. Maso z kolena má tendenci se rozvařit, to však není na škodu. Nakonec polévku dochutíme pepřem, solí a majoránkou. Polévku není třeba zahušťovat, ale pokud ano, tak použíjte mouku rozkverlanou s vodou a nechte řádně provařit. Nakonec ozdobíme jarní cibulkou.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich