Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Zelňačka ze syrového zelí 2

Mám rád zelňačku spíše z kysaného zelí pro svoji pikantnost. Ovšem nemohu říci, že by zelňačka ze syrového zelí byla špatná, ale pravda je, že zelí je třeba správně nakrouhat a a dostatečně podusit. Ovšem ve spojení s uzeninou, divokým koření a chilli ... to je jiná ...

Recept přidán dne 28.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyMám rád zelňačku spíše z kysaného zelí pro svoji pikantnost. Ovšem nemohu říci, že by zelňačka ze syrového zelí byla špatná, ale pravda je, že zelí je třeba správně nakrouhat a a dostatečně podusit. Ovšem ve spojení s uzeninou, divokým koření a chilli ... to je jiná.

Suroviny: Uzené, brambory, bílé zelí, cibule, sádlo, vepřový vývar, červená paprika, bobkový list, nové koření, jalovec, celý pepř, chilli, vinný ocet, pepř a sůl.

Postup: Na sádle osmahneme cibulku pěkně do sklovita, přidáme uzené (i tučnější), bílé zelí. Smažíme dokud zelí trochu nezměkne. Zasypeme červenou paprikou a drceným chilli. Lehce osmahnene a zalijeme vepřovým vývarem. Do polévky vložíme divoké koření a brambory. Osolíme a opepříme. Přivedeme k varu a vaříme dokud nebude zelí a brambory měkké. Nakonec dochutíme vinným octem.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.