Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY

Zelňačka ze syrového zelí 2

Mám rád zelňačku spíše z kysaného zelí pro svoji pikantnost. Ovšem nemohu říci, že by zelňačka ze syrového zelí byla špatná, ale pravda je, že zelí je třeba správně nakrouhat a a dostatečně podusit. Ovšem ve spojení s uzeninou, divokým koření a chilli ... to je jiná ...

Recept přidán dne 28.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyMám rád zelňačku spíše z kysaného zelí pro svoji pikantnost. Ovšem nemohu říci, že by zelňačka ze syrového zelí byla špatná, ale pravda je, že zelí je třeba správně nakrouhat a a dostatečně podusit. Ovšem ve spojení s uzeninou, divokým koření a chilli ... to je jiná.

Suroviny: Uzené, brambory, bílé zelí, cibule, sádlo, vepřový vývar, červená paprika, bobkový list, nové koření, jalovec, celý pepř, chilli, vinný ocet, pepř a sůl.

Postup: Na sádle osmahneme cibulku pěkně do sklovita, přidáme uzené (i tučnější), bílé zelí. Smažíme dokud zelí trochu nezměkne. Zasypeme červenou paprikou a drceným chilli. Lehce osmahnene a zalijeme vepřovým vývarem. Do polévky vložíme divoké koření a brambory. Osolíme a opepříme. Přivedeme k varu a vaříme dokud nebude zelí a brambory měkké. Nakonec dochutíme vinným octem.

print Formát pro tisk