Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Vepřový guláš s hlívou ústřičnou zahuštěný cuketou

A kde je ta hlíva?

Zaslal/a: beer  •  Čas: 10.2.2018 1:13

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Rychlá zelňačka s klobáskou a uzeným

Zelňačka je bezvadná polévka, která má mnoho podob, ale zpravidla příprava je delší a pracnější. Ale jde udělat i velmi rychle a snadno. A hlavně chutně ... ideální je když se na konec do polévkové misky přidá lžíce zakysané smetany. To pak již tato polévka nemá chybu ...

Recept přidán dne 19.05.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyZelňačka je bezvadná polévka, která má mnoho podob, ale zpravidla příprava je delší a pracnější. Ale jde udělat i velmi rychle a snadno. A hlavně chutně ... ideální je když se na konec do polévkové misky přidá lžíce zakysané smetany. To pak již tato polévka nemá chybu.

Suroviny: Kysané zelí, dvě paprikové klobásy maďarského typu, špalík poctivéhé uzeného, cibule, špek, sladká červený paprika, drcené chilli, vepřový vývar, pepř, sůl a zakysaná smetana.

Postup: Na špeku zpěníme cibulku, přidáme jednu klobásu pokrájenou na půlkolečka a zasmahneme, zasypeme paprikou a chilli a během chvilky zalejeme vývarem. Polévku osolíme, opepříme a přidáme na kostičky nakrájené uzené, druhou klobásu na kolečka a kysané zelí. Vaříme dokud není zelí měkké. Polévku nezahušťujeme a podáváme se zakysanou smetanou.


print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich