Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY

Vepřový vývar s nudlema

Vývar je vývar. Ať jde o obyčejný veprový nebo kuřecí přes noblesnější kachní nebo hovězí, tak jak se vždy říkalo, tak ve výraru je síla. Zpravidla si na to člověk vzpomene po nějakém flámu, kdy právě vývar je to nejlepší co na fortelnou kocovinu kajícníkovi podávat :o)))

Recept přidán dne 29.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyVývar je vývar. Ať jde o obyčejný veprový nebo kuřecí přes noblesnější kachní nebo hovězí, tak jak se vždy říkalo, tak ve výraru je síla. Zpravidla si na to člověk vzpomene po nějakém flámu, kdy právě vývar je to nejlepší co na fortelnou kocovinu kajícníkovi podávat :o)))

Suroviny: Vepřové kosti (žebra), kořenová zelenina jako mrkev, petržel, celer, ale i kapusta, cibule, vlasové nudle, pepř a sůl.

Postup: kosti i veškerou zeleninu vložíme do hrnce nebo do pomalého hrnce a vaříme tak dlouho dokud maso neodpadá od kosti. Během varu odebíráme šum co se na hladině objeví. Hotový vývar osolíme a opepříme a přidáme do něj zpět pokrájenou kořenovou zeleninu a obrané maso. Přivedeme opět k varu a přidáme vlasové nudle. Jakmile nudle změknou, tak horký vývar podáváme.

print Formát pro tisk