Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Trampský vepřový guláš v kotlíku

I think your website deserves to be the number one. hopefully it could be real. Thank you in advance for own variety. http://www.obattumorrahimtradisional.com/2017/09/obat-abses-payudara-di-apotik-paling.html

Zaslal/a: Lumpia  •  Čas: 28.9.2017 3:51

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Thajská polévka

Klasická úprava thajské polévky tom yam v zeleninové verzi. Tedy postrádaje krevety i kuřecí maso. Vzhledem k exotické chuti není třeba dodávat další suroviny a uvařit si tuto super zahřívací polévku v odlehčené formě ...

Recept přidán dne 16.1.2016 - podívejte se i na další recepty na polévky


Klasická úprava thajské polévky tom yam v zeleninové verzi. Tedy postrádaje krevety i kuřecí maso. Vzhledem k exotické chuti není třeba dodávat další suroviny a uvařit si tuto super zahřívací polévku v odlehčené formě.
Suroviny: Červená kari pasta, rýžové nudle, cibule, bílé zelí, pórek, jarní cibulka, šťáva z citronu či limetky, rybí omáčka, rýžový ocet, chilli, pepř a trocha oleje.

Postup: Zeleninu nakrájíme na přiměřené kousky, cibuli nakrájíme na půkolečka, které osmahneme na pár kapkách oleje a přidáme i další zeleninu. Zalejeme vodou a vmícháme dvě lžíce kari pasty a přivedeme k varu, ochutíme octem, rybí omáčkou, pepřem a citronovou šťávou. Přidáme chilli podle chuti. Přidáme do vroucí polévky nudle a stáhneme z ohně. Když jsou nudle měkké přidáme kousky citrónu či limetky, zelené části jarní cibulky a podáváme. Pro milovníky chilli přidáváme i chilli omáčku ať si každý život přiostří podle chuti.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde