Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY

Super čočková polévka

Přiznávám upřímně, že čočka nepatří mezi mé oblíbené luštěniny. Ovšem čočkovou polévku si dám rád, ale tento recept je úplně něco jiného ... ten miluju. Je pravda že od obyčejné čočkové polévky se velmi liší ... opravdu doporučuji ...

Recept přidán dne 19.04.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyPřiznávám upřímně, že čočka nepatří mezi mé oblíbené luštěniny. Ovšem čočkovou polévku si dám rád, ale tento recept je úplně něco jiného ... ten miluju. Je pravda že od obyčejné čočkové polévky se velmi liší ... opravdu doporučuji.

Suroviny: Hnědá čočka, cibule, mrkev, brambory, suchá klobása, červená paprika sladká, špek, vepřový nebo hovězí vývar, chilli, hladká mouka, pepř a sůl.

Postup: V hrnci rozpustíme špek a na něm osmahneme cibulku do sklovita. Zasypeme červenou paprikou a trochou chilli. Zalijeme vývarem a přidáme nastrouhanou mrkev, brambory na kostičky, klobásu na kolečka, osolíme, opepříme a přivedeme k varu. Do polévky přidíme i uvařenou předem namočenou čočku a vaříme. Nakonec když jsou brambory měkké, tak zahustíme moukou. Povaříme a případně dochutíme. Pak jen mlaskáme.
print Formát pro tisk