Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY

Rychlá fazolačka

Když se řekne fazolačka, tak to musí být fortelná polévka, která zastane i hlavní chod. A proto se v žádném případě nesmí šidit. Proto fazolačka musí být takřka ve stylu lžíce ve mě stojí. ...


Recept přidán dne 15.1.2016 - podívejte se i na další recepty na polévky


Když se řekne fazolačka, tak to musí být fortelná polévka, která zastane i hlavní chod. A proto se v žádném případě nesmí šidit. Proto fazolačka musí být takřka ve stylu lžíce ve mě stojí.
Suroviny: Fazole i konzervované (bílé), klobása, uzené, uzený špek, brambory, cibule, kvalitní mletá sladká paprika, česnek, majoránkachilli, masiox, sůl, pepř atrocha oleje.

Postup: Z vlastní zkušenosti doporučuji proi rychlost bílé konzervované fazole a nebo si uvařit červené ale pěkně sami doma. Každopádně do hrnce dáme na kostičky pokrájený špek a na drobno cibulku. Trocha oleje a smažíme cibulku do sklovita. K cibulce přidáme červenou papriku a v rychlosti osmahneme a přilejeme vodu. Do vody dáme masox (kostička z kafilérky - kdo nechce nemusí). A následně v rychlém tempu do polévky přidáme na kostičky uzené (zbytek kolena), na kolečka klobásu a kostičky brambor. Vaříme dokud brambory nezměknou. Pak dochutíme chilli, česnekem a majoránkou.

A to je vše. Za půlhodiny je na světě polévka, že i pan kuchař si sedne na zadek.Chutná, výživná a hlavně rychlá.

print Formát pro tisk