Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY

Pivní polévka delux

Variace na klasickou pivní polévku. S tím, že tato polévka je vylepšena o klobásku a opečený chléb. Sama o sobě polévka je velmi chutná a výživná, takže postačí i jako hlavní jídlo nebo výživná večeře ...

Recept přidán dne 10.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyVariace na klasickou pivní polévku. S tím, že tato polévka je vylepšena o klobásku a opečený chléb. Sama o sobě polévka je velmi chutná a výživná, takže postačí i jako hlavní jídlo nebo výživná večeře.

Suroviny: Pivo 10, chléb, vývar (jaký máme), dobrá klobása, cibule, olej, chilli, majoránka, tymián, muškátový oříšek, ocet, pepř a sůl.

Postup: V rendlíku na oleji osmahneme cibulku a klobásu. Zalejeme jednou částí piva a druhou částí vývaru. Přivedeme k varu. Ochutíme chilli, majoránkou, tymiánem, muškátovým oříškem. Přidáme i pokrájený chléb, který polévku zahustí. Vaříme dokud se chléb uplně nerozvaří. Dochutíme solí, pepřem a octem. Na vedlejší pánvičce si na sucho osmahneme do křupava klobásu a chlebovou kůrku. Polévku nabereme do misky a přidáme opečený chléb a klobásu. Posypeme natí jarní cibulky ... podáváme.

print Formát pro tisk