Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Vepřový guláš s hlívou ústřičnou zahuštěný cuketou

A kde je ta hlíva?

Zaslal/a: beer  •  Čas: 10.2.2018 1:13

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Ostrá kyselá polévka s kuřecím masem

Tentokrát změna a uvařil jsem si na zahřátí tradiční čínskou ostrou a kyselou polévku s kuřecí masem. Více méně se jedná o shodný recept, který jsem uváděl na tomto webu tento týden. Každopádně ať s masem nebo bez ... prostě bašta ...

Recept přidán dne 16.1.2016 - podívejte se i na další recepty na polévky


Tentokrát změna a uvařil jsem si na zahřátí tradiční čínskou ostrou a kyselou polévku s kuřecí masem. Více méně se jedná o shodný recept, který jsem uváděl na tomto webu tento týden. Každopádně ať s masem nebo bez ... prostě bašta.
Suroviny: Kuřecí maso, mrkev, bílé zelí, žampiony, hlíva ústřičná, jarní cibulka, vajíčko, bramborový škrob, sojová omáčka, rýžový ocet, drcené chilli, weisu a pár kapek oleje.

Postup: Asi nejpracnější část je všechnu zeleninu a houby nakrájet na co nejmenší kousky ... jarní cibulku jen spodní část. Když máme nakrájeno, tak na oleji podusíme houby a zeleninu. Zalijeme vodou a přidáme zeleninový bujón. Vaříme a přidáme sojovou omáčku, chilli, ocet. Když jsou houby měkké a zelenina křupe přidáme ve vodě máčeny škrob a přidáme vařené kuřecí maso. Chvilku povaříme a přidáme wei su. Po chvilce přidáme rozmíchané vajíčko a stahneme hrnec z kamen. Nakonec ozdobíme horní částí jarní cibulky. Podáváme horké, ostré a kyselé :o)))))

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde