Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Vepřový guláš s hlívou ústřičnou zahuštěný cuketou

A kde je ta hlíva?

Zaslal/a: beer  •  Čas: 10.2.2018 1:13

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Ostrá kyselá polévka bez masa

Nemohu si pomoci, ale ostrá kyselá polévka původem z číny je mojí oblíbenou. Říkal jsem si jestli skutečně je nutné ji dělat i z takových surovin jako je maso. A co se ukázalo? Ne nutné to není a proto Vám předám autentický recept na tuto polévku ve vegetariánské verzi. Vegani ...

Recept přidán dne 16.1.2016 - podívejte se i na další recepty na polévky


Nemohu si pomoci, ale ostrá kyselá polévka původem z číny je mojí oblíbenou. Říkal jsem si jestli skutečně je nutné ji dělat i z takových surovin jako je maso. A co se ukázalo? Ne nutné to není a proto Vám předám autentický recept na tuto polévku ve vegetariánské verzi. Vegani vynechají vejce.
Suroviny: Mrkev, bílé zelí, žampiony, hlíva ústřičná, jarní cibulka, vajíčko, bramborový škrob, sojová omáčka, rýžový ocet, drcené chilli, weisu a pár kapek oleje.

Postup: Asi nejpracnější část je všechnu zeleninu a houby nakrájet na co nejmenší kousky ... jarní cibulku jen spodní část. Když máme nakrájeno, tak na oleji podusíme houby a zeleninu. Zalijeme vodou a přidáme zeleninový bujón. Vaříme a přidáme sojovou omáčku, chilli, ocet. Když jsou houby měkké a zelenina křupe přidáme ve vodě máčeny škrob. Chvilku povaříme a přidáme wei su. Po chvilce přidáme rozmíchané vajíčko a stahneme hrnec z kamen. Nakonec ozdobíme horní částí jarní cibulky. Podáváme horké, ostré a kyselé :o)))))

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde