Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Vepřový guláš s hlívou ústřičnou zahuštěný cuketou

A kde je ta hlíva?

Zaslal/a: beer  •  Čas: 10.2.2018 1:13

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Kuřecí polévka v asijském stylu

Kuřecí polévka z vývaru je vždy super a pokud má trochu i asijská nádech tak je to jistota, že postaví na nohy kde koho. Toto je spíše svačinovka nebo snídaňová polévka, která není třeba zahušťovat. Ostatně suroviny na dorobno pokrájené postačí na to aby byla polévka jak se patří hutná ...
Recept přidán dne 09.04.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyKuřecí polévka z vývaru je vždy super a pokud má trochu i asijská nádech tak je to jistota, že postaví na nohy kde koho. Toto je spíše svačinovka nebo snídaňová polévka, která není třeba zahušťovat. Ostatně suroviny na dorobno pokrájené postačí na to aby byla polévka jak se patří hutná.

Suroviny: Vařené kuřecí maso, pšeničné nudle, cibule, kuřecí vývar, sojová omáčka, chilli omáčka, rýžový ocet, olej, žampióny, hlíva ústřičná, pepř a sůl.

Postup: Na oleji osmahneme cibulku na půlkolečka, zalijeme kuřecím vývarem a přidáme na drobno pokrájené houby, kuřecí maso, sojovou a chilli omáčku a přivedeme k varu. Vaříme dokud nejsou houby měkké. Nakonec ochutíme dle chuti octem, solí a pepřem ... přídáme i nudle a necháme povařit dokud nudle nejsou uvařené. Podáváme horké v polévkové misce.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich