Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Trampský vepřový guláš v kotlíku

I think your website deserves to be the number one. hopefully it could be real. Thank you in advance for own variety. http://www.obattumorrahimtradisional.com/2017/09/obat-abses-payudara-di-apotik-paling.html

Zaslal/a: Lumpia  •  Čas: 28.9.2017 3:51

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Jihočeská kulajda

Teď je nejlepší období kdy z lesa lze přinést obrovské množství hub. A to je samozřejmě v pořádku. Část nasušit, zamrazit nebo naložit. Ze zbytku řízky, pečenáče nebo klasickou smaženici. Z menších hub můžeme dělat polévky. A takovou skvělou a snadnou polévkou je klasická jihočeská kulajda.

Recept přidán dne 01.10.2017 - podívejte se i na další recepty na polévkyTeď je nejlepší období kdy z lesa lze přinést obrovské množství hub. A to je samozřejmě v pořádku. Část nasušit, zamrazit nebo naložit. Ze zbytku řízky, pečenáče nebo klasickou smaženici. Z menších hub můžeme dělat polévky. A takovou skvělou a snadnou polévkou je klasická jihočeská kulajda. Idelání polévka na posílení těla v blížících se podzimních plískavicích.

Suroviny:

Lesní houby, máslo, mouka, vývar co zrovna máme, brambory, zakysaná smetana, ocet, kopr, sůl a pepř.

Postup:

Roztopíme máslo a na něm osmahneme mouku a připravíme si tak světlou jíšku. Zalijeme vývarem a necháme povařit. Vývar osolíme a opepříme. Přidáme na kostičky pokrájené brambory a vaříme. Když brambory začnou měknout, tak přidáme na tenké plátky lesní houby. Vaříme dokud neboudou houby i brambory měkké. Vmícháme zakysanou smetanu a lehce povaříme. Dochutíme koprem a octem. Případně dosolíme a opepříme. Pokud máme čas, tak připravíme i ztracené vejce.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain