Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY

Chilli polévka s klobásou a zelím

Je zima a tak to je ideální čas na krátké, ale pravidelné procházky venku. Ono je kouzelné se projít po čerstvém sněhu třebas i ve společnosti psího kamaráda. Ovšem po návratu je třeba si pěkně prohřát tělo. A nemusí se vždy jednat o čaj s rumem nebo grog. Pěkně ohnivá polévka Vás zahřeje dokonale ...
Recept přidán dne 05.02.2017 - podívejte se i na další recepty na polévkyJe zima a tak to je ideální čas na krátké, ale pravidelné procházky venku. Ono je kouzelné se projít po čerstvém sněhu třebas i ve společnosti psího kamaráda. Ovšem po návratu je třeba si pěkně prohřát tělo. A nemusí se vždy jednat o čaj s rumem nebo grog. Pěkně ohnivá polévka Vás zahřeje dokonale.

Suroviny: Hlávkové zelí, klobása, špek, cibule, česnek, chilli pasta, drcené chilli, bílé suché víno, rýžový ocet, sojová omáčka, vývar dle možností, sůl a pepř.

Postup: Na špeku osmahneme cibulku pěkně do sklovita, přidáme klobásu, drcené chilli a na proužky nakrájené zelí. Lehce osmahneme a zalijeme vínem. Z velké části necháme víno odvařit a zalijeme vývarem. Osolíme a opepříme. Dodáme chilli pastu a vaříme. Nakonec dochutíme sojovou omáčkou, drceným česnekem a rýžovým octem. Odvážný si přidá i další chilli.

print Formát pro tisk