Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Trampský vepřový guláš v kotlíku

Thanks to all the articles that you serve. I must recommend your website to friends. Good Luck http://www.ahlinyapengobatanherbal.com/cara-menyembuhkan-katarak-tanpa-operasi/ http://www.obatinfeksisalurankemih.com/pengobatan-gondok-selain-operasi/ ht...

Zaslal/a: Ujang-Ardi  •  Čas: 16.9.2017 9:58

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: POLÉVKY

Asijská kuřecí polévka s nudlemi

Mám rád polévky v asijské duchu. Jsou lehké z dobrých a čerstvých surovin. Díky tomu může kuchař i trochu experimentovat a vytvořit si tak vlastní chutnou polévku, kteru by jste v asijském kontinentu nenalezli ... což v žádném případně neznamená, že je špatná ... tato je doslova skvělá ...

Recept přidán dne 25.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyMám rád polévky v asijské duchu. Jsou lehké z dobrých a čerstvých surovin. Díky tomu může kuchař i trochu experimentovat a vytvořit si tak vlastní chutnou polévku, kteru by jste v asijském kontinentu nenalezli ... což v žádném případně neznamená, že je špatná ... tato je doslova skvělá.

Suroviny: Pečené kuřecí maso, kuřecí vývar, pšeničné nudle, cibule, vajíčko, kukuřičný škrob, olej, cibulová nať, sojová omáčka, peř a sůl.

Postup: Cibulku nakrájíme na půlkolečka a osmahneme na oleji, když je již sklovitá přidáme pečené kuřecí maso a také krátce osmahneme. Zalijeme vývarem, přidáme chilli, sojovou omáčku a přivedeme k varu. Chvilku povaříme a zahustíme škrobem. Když polévka zhoustne přidáme rozmíchané vejce a již připravené nudle. Horkou polévku naservírujeme do polévkové misky a ozdobíme cibulovou natí.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde