Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Vietnamské nudle (VIETNAM)

Chudáci Vietnamci. Ti by mě dali za název těchto nudlí. Ovšem možná i oni by si s chutí pochutnali. Jedná se o lehké jídlo k večeři na základě zeleniny, nudlí a trochy vepřového masa. Toho je skutečně po málu ...

Recept přidán dne 1.2.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Chudáci Vietnamci. Ti by mě dali za název těchto nudlí. Ovšem možná i oni by si s chutí pochutnali. Jedná se o lehké jídlo k večeři na základě zeleniny, nudlí a trochy vepřového masa. Toho je skutečně po málu.Suroviny: Zbytky vepřového masa, bílé zelí, mrkev, česnek, žampióny, pšeničné nudle, rybí omáčka, ústřicová omáčka, chilli, pepř.

Popis: Jednoduché jako facka, zeleninu pokrájíme na nudličky, česnek na plátky, maso na vhodný tvar. Nudle zalijeme vroucí vodou a lehce osolíme. Na pánvy osmahneme vepřové a dáme bokem. Na výpeku smažíme dále mrkev, zelí, žampiony dokud nezměknou. Přidáme do zeleniny chilli a pepř a část rybí omáčky. Přidáme nudle a promícháme se zeleninou a žampióny. Přidáme další část rybí omáčky. A trochu ústřicové omáčky ... vše důkladně opékáme a dochutíme. Nandáme na talíř a přidáme vepřové maso. Podáváme s dalšími dochucovadli jako je chilli omáčka a rybí omáčka.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat