Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Vepřové na brokolici po asijsku s rýží a chia seminky (ASIE)

Další z receptíků, který je inspirován asijským vlivem. A proč ne. Hedně zeleniny, relativně málo masa a velká kreativita. V tomto případě se jedná o obdobu mého oblíbeného jídla z již již zaniklého asijského bistra. Kuřecí maso s brokolicí je super kombinace a pokud je v tomto případě podtržena ohnivou a voňavou omáčkou, tak není co řešit. Podívejte se na recept ...
Recept přidán dne 18.08.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDalší z receptíků, který je inspirován asijským vlivem. A proč ne. Hedně zeleniny, relativně málo masa a velká kreativita. V tomto případě se jedná o obdobu mého oblíbeného jídla z již již zaniklého asijského bistra. Kuřecí maso s brokolicí je super kombinace a pokud je v tomto případě podtržena ohnivou a voňavou omáčkou, tak není co řešit.

Suroviny:

Kuřecí prsíčka, brokolice, cibule, bambusové výhonky, sladká a chilli omáčka, drcené chilli, rýžové víno a ocet, sojová omáčka, škrob, olej, pepř a sůl.

Postup:

Kuřecí prsíčka pokrájíme na nudličky a na oleji osmahneme do zlatova přidáme na plátky pokrájenou brokolici, cibulku a dále smažíme. Zalijeme směsí vína, octa, sladké chilli omáčky a drceného chilli. Několikrát ještě prohodíme a přídáme máčený škrob. Chvilkou povaříme a podáváme společně s rýží. Ozdobit můžeme slunečnicovým semínkem a chia semínky.

print Formát pro tisk