Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Vepřové na brokolici po asijsku s rýží a chia seminky (ASIE)

Další z receptíků, který je inspirován asijským vlivem. A proč ne. Hedně zeleniny, relativně málo masa a velká kreativita. V tomto případě se jedná o obdobu mého oblíbeného jídla z již již zaniklého asijského bistra. Kuřecí maso s brokolicí je super kombinace a pokud je v tomto případě podtržena ohnivou a voňavou omáčkou, tak není co řešit. Podívejte se na recept ...
Recept přidán dne 18.08.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDalší z receptíků, který je inspirován asijským vlivem. A proč ne. Hedně zeleniny, relativně málo masa a velká kreativita. V tomto případě se jedná o obdobu mého oblíbeného jídla z již již zaniklého asijského bistra. Kuřecí maso s brokolicí je super kombinace a pokud je v tomto případě podtržena ohnivou a voňavou omáčkou, tak není co řešit.

Suroviny:

Kuřecí prsíčka, brokolice, cibule, bambusové výhonky, sladká a chilli omáčka, drcené chilli, rýžové víno a ocet, sojová omáčka, škrob, olej, pepř a sůl.

Postup:

Kuřecí prsíčka pokrájíme na nudličky a na oleji osmahneme do zlatova přidáme na plátky pokrájenou brokolici, cibulku a dále smažíme. Zalijeme směsí vína, octa, sladké chilli omáčky a drceného chilli. Několikrát ještě prohodíme a přídáme máčený škrob. Chvilkou povaříme a podáváme společně s rýží. Ozdobit můžeme slunečnicovým semínkem a chia semínky.

print Formát pro tisk