Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Tofu s pekingským zelím (ASIE)

V jednoduchosti je síla a to platí i o variantě tofu s pekingským zelím. Rychle smažená zelenina, osmažené tofu, ochucené a zahuštěné a nakonec hustě posypané smaženou cibulkou. Co víc dodat než recept ...

Recept přidán dne 15.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


V jednoduchosti je síla a to platí i o variantě tofu s pekingským zelím. Rychle smažená zelenina, osmažené tofu, ochucené a zahuštěné a nakonec hustě posypané smaženou cibulkou. Co víc dodat než recept.
Suroviny: Tofu, čínské zelí (pouze košťál), jarní cibulka, smažená cibulka, ústřicová, sojová, rybí a chilli omáčka a olej.

Postup: Jako vždy je nejdříve nutné ochutit tofu (měl jsem jen bíle). Ochucení je snadné a dělám to tak, že jej nakrájím na plátky ty osolím, opepřím a přidám další koření dle chuti (favorit je grilovací koření). Takto připravené tofu je třeba osmažit na oleji dokud nezačne zlátnout z obou stran. Tofu dáme stranou a na zbytku oleje osmahneme pekingské zelí a jarní cibulku (vše musí být křupavé). Vrátíme tofu a ochutíme omáčkami (pozor vše je samo o sobě dost slané). A nakonec servírujeme samotné nebo s rýží.

print Formát pro tisk