Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Polévka v thajské stylu (ASIE)

Klasická úprava thajské polévky tom yam v zeleninové verzi. Tedy postrádaje krevety i kuřecí maso. Vzhledem k exotické chuti není třeba dodávat další suroviny a uvařit si tuto super zahřívací polévku v odlehčené formě ...

Recept přidán dne 16.1.2016 - podívejte se i na další recepty na polévky


Klasická úprava thajské polévky tom yam v zeleninové verzi. Tedy postrádaje krevety i kuřecí maso. Vzhledem k exotické chuti není třeba dodávat další suroviny a uvařit si tuto super zahřívací polévku v odlehčené formě.
Suroviny: Červená kari pasta, rýžové nudle, cibule, bílé zelí, pórek, jarní cibulka, šťáva z citronu či limetky, rybí omáčka, rýžový ocet, chilli, pepř a trocha oleje.

Postup: Zeleninu nakrájíme na přiměřené kousky, cibuli nakrájíme na půkolečka, které osmahneme na pár kapkách oleje a přidáme i další zeleninu. Zalejeme vodou a vmícháme dvě lžíce kari pasty a přivedeme k varu, ochutíme octem, rybí omáčkou, pepřem a citronovou šťávou. Přidáme chilli podle chuti. Přidáme do vroucí polévky nudle a stáhneme z ohně. Když jsou nudle měkké přidáme kousky citrónu či limetky, zelené části jarní cibulky a podáváme. Pro milovníky chilli přidáváme i chilli omáčku ať si každý život přiostří podle chuti.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat