Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Smažené nudle s tofu (ASIE)

Skvělá, snadná a zdravá alternativa ke smaženým nudlím co každý zná z asijsko/vietnamsko/čínských bister. Vhodné jak pro vegetariány, tak i pro ty co nemají v letošních vedrech chuť na těžké jídlo s omáčkou a knedlíkem. To více méně byl i můj případ. Jak jsem sliboval je to rychlovka a tak rychle na recept ...
Recept přidán dne 15.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Skvělá, snadná a zdravá alternativa ke smaženým nudlím co každý zná z asijsko/vietnamsko/čínských bister. Vhodné jak pro vegetariány, tak i pro ty co nemají v letošních vedrech chuť na těžké jídlo s omáčkou a knedlíkem. To více méně byl i můj případ. Jak jsem sliboval je to rychlovka a tak rychle na recept.
Suroviny: Tofu (použil jsem marinované), mrkev, cibule, česnek, pórek, bílé zelí, sójová omáčka, ústřicová omáčka, chilli omáčka, olej, pepř a sůl.

Postup: Jednoduchý jako facka, takže tofu pokrájíme na nudličky a dáme jako první osmahnout, mezitím si na jednotlivé kousky pokrájíme zeleninu a česnek na tenké plátky. Co je tofu opečené, tak jej dáme k teplu a na stejné pánvi opékáme postupně, mrkev, cibuli, pórek a česnek. Vedle si ze všech dalších surovin připravíme zálivku. S tím, že je ještě potřeba připravit si nudle. Na to stačí obyčejné pšeničné (měl jsem nudle chow mein z Lídla). Ty postačí jen spařit horkou vodou a počkat až změknou. No a finiš je rychlý a zábavný. Do osmažené zeleniny vrátíme tofu a lehce prohřejeme, přidáme nudle a lehce dále opékáme no a na nakonec zalejeme připravenou zálivkou. Pokud je zálivky více necháme odvařit a hnedle podáváme. Chuť jako z bistra. Docela jsem byl příjemně překvapený, že v lesích mezi veverkami kde připravit chutný asijský pokrm.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat