Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Smažená rýže ala Vietnam (VIETNAM)

Smažená rýže je po Asii velmi rozšířeným pokrmem. Jde vlastně o jídlo, kde můžete spotřebovat zbytky od včera. Ať jde o rýži či maso. Takže berte tento receptík jako inspiraci, ale ne jako dogma. Pokud nebudete mít zde předepsané suroviny, tak je nahraďte jinými ...

Recept přidán dne 04.03.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmySmažená rýže je po Asii velmi rozšířeným pokrmem. Jde vlastně o jídlo, kde můžete spotřebovat zbytky od včera. Ať jde o rýži či maso. Takže berte tento receptík jako inspiraci, ale ne jako dogma. Pokud nebudete mít zde předepsané suroviny, tak je nahraďte jinými.

Suroviny: Kuřecí prsní řízky, jasmínová rýže, mrkev, pórek, česnek, chilli, houby, sojová omáčka, vejce, smažená cibulka, olej, rybí omáčka, sůl a pepř.

Postup: Dáme vařit rýži a necháme ji uvařit do poloměkka a vychladíme. Maso, zeleninu, houby a chilli pokrájíme na malé kousky. A na oleji je osmahnene. Přidáme rýži a smažíme dále. Dochutíme sojovou omáčkou, rybí omáčkou, pepřem a případne i solí. Nakonec do rýže přidáme vejce a rozmícháme. Okamžitě podáváme. Ozdobíme smaženou cibulkou, pórkem a případně i chilli. K dochucení na stůl můžeme přidat sojovku, rybí omáčku a chilli omáčku.

print Formát pro tisk