Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Smažená rýže ala Vietnam (VIETNAM)

Smažená rýže je po Asii velmi rozšířeným pokrmem. Jde vlastně o jídlo, kde můžete spotřebovat zbytky od včera. Ať jde o rýži či maso. Takže berte tento receptík jako inspiraci, ale ne jako dogma. Pokud nebudete mít zde předepsané suroviny, tak je nahraďte jinými ...

Recept přidán dne 04.03.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmySmažená rýže je po Asii velmi rozšířeným pokrmem. Jde vlastně o jídlo, kde můžete spotřebovat zbytky od včera. Ať jde o rýži či maso. Takže berte tento receptík jako inspiraci, ale ne jako dogma. Pokud nebudete mít zde předepsané suroviny, tak je nahraďte jinými.

Suroviny: Kuřecí prsní řízky, jasmínová rýže, mrkev, pórek, česnek, chilli, houby, sojová omáčka, vejce, smažená cibulka, olej, rybí omáčka, sůl a pepř.

Postup: Dáme vařit rýži a necháme ji uvařit do poloměkka a vychladíme. Maso, zeleninu, houby a chilli pokrájíme na malé kousky. A na oleji je osmahnene. Přidáme rýži a smažíme dále. Dochutíme sojovou omáčkou, rybí omáčkou, pepřem a případne i solí. Nakonec do rýže přidáme vejce a rozmícháme. Okamžitě podáváme. Ozdobíme smaženou cibulkou, pórkem a případně i chilli. K dochucení na stůl můžeme přidat sojovku, rybí omáčku a chilli omáčku.

print Formát pro tisk