Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Restované kuřecí na hlívě s rýží

Pokud máte rádi asijskou kuchyni, tak se můžete podívat na snadný a rychlý recept na skvelou a hlehkou večeři v asijském duchu. To že hlíva ústřičná je všelék se již dávno ví, ale je to naprosto skvělá precence před chřipkama a dalšíma chorobama, které může přinést chladnější jaro. Tak tento recept berte i jako skvělí pokrm, ale i jako lék.
Recept přidán dne 05.04.2018 - podívejte se i na další recepty na www.varecka.euPokud máte rádi asijskou kuchyni, tak se můžete podívat na snadný a rychlý recept na skvelou a hlehkou večeři v asijském duchu. To že hlíva ústřičná je všelék se již dávno ví, ale je to naprosto skvělá precence před chřipkama a dalšíma chorobama, které může přinést chladnější jaro. Tak tento recept berte i jako skvělí pokrm, ale i jako lék.

Suroviny:

Kuřecí prsíčko, hlíva ústřičná, mrkev,jarní cibulka, červené zelí, česnek, sojová a ústřicová omáčka, drcené chilli, rýžové víno, olej, pepř a případně sůl.

Postup:

Kuřecí prsíčka a hlívu pokrájíme na tenké nudličky, mrkev na kolečka, cibulku na větší kousky, červené zelí na tenké nudličky. Ve woku rozpálíme olej a přidáme maso. Osolíme a opepříme. Restujeme než se zatáhne. Přidáme hlívu a restujeme dále. Nakonec přidáme i další zeleninu. Když zelenina lehce povadne. Dochutíme pokrm chilli papričkama, vínem, sojovou a ústřicovou omáčkou. Necháme minutku podusit. Dle potřeby osolíme. Podáváme s jasmínovou rýží a čerstvým salátem. Můžeme dozdobit natí jarní cibulky.

print Formát pro tisk