Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Restované vepřové na houbách a zelenině s rýží (ASIE)

Další inspirace z asijské provinience. Klasické chutné vepřové na rychlo smažené se zeleninou a houbami. No a nakonec nesmí chybět ani tradiční lepivá jasmínová rýže. Krásné, jednoduché a rychlé jídlo, které zaujme každého kdo hledá lehčí pokrm, který se po vánocích bude jen hodit :o))))

Recept přidán dne 27.12.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDalší inspirace z asijské provinience. Klasické chutné vepřové na rychlo smažené se zeleninou a houbami. No a nakonec nesmí chybět ani tradiční lepivá jasmínová rýže. Krásné, jednoduché a rychlé jídlo, které zaujme každého kdo hledá lehčí pokrm, který se po vánocích bude jen hodit :o))))

Suroviny:

Vepřová plec nebo kýta, cibule, pórek, mrkev, jidášovo ucho, suché rýžové víno, sojová a ústřicová omáčka, chilli omáčka na dochucení, pepř, drcené chilli a sůl.

Postup:

Maso nachladíme a krájíme po vláknu na tenké plátky, zelenino na nudličky či plátky. To samé houby. Na trošce oleje zprudka osmahmeme maso a smažíme dokoud maso nezměkne. Přidáme zeleninu, houby, chilli a smažíme dál. Nakonec zalijeme trochou vína, přidáme sojovou a ústřicovou omáčku. Nakonec přidáme škrob (lžička škrobu na čtyři lžíce vody). Dle chuti přidáme čerstvě mletý pepř a sůl. Podusíme do zhoustnutí ...print Formát pro tisk