Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Restované vepřové na houbách a zelenině s rýží (ASIE)

Další inspirace z asijské provinience. Klasické chutné vepřové na rychlo smažené se zeleninou a houbami. No a nakonec nesmí chybět ani tradiční lepivá jasmínová rýže. Krásné, jednoduché a rychlé jídlo, které zaujme každého kdo hledá lehčí pokrm, který se po vánocích bude jen hodit :o))))

Recept přidán dne 27.12.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDalší inspirace z asijské provinience. Klasické chutné vepřové na rychlo smažené se zeleninou a houbami. No a nakonec nesmí chybět ani tradiční lepivá jasmínová rýže. Krásné, jednoduché a rychlé jídlo, které zaujme každého kdo hledá lehčí pokrm, který se po vánocích bude jen hodit :o))))

Suroviny:

Vepřová plec nebo kýta, cibule, pórek, mrkev, jidášovo ucho, suché rýžové víno, sojová a ústřicová omáčka, chilli omáčka na dochucení, pepř, drcené chilli a sůl.

Postup:

Maso nachladíme a krájíme po vláknu na tenké plátky, zelenino na nudličky či plátky. To samé houby. Na trošce oleje zprudka osmahmeme maso a smažíme dokoud maso nezměkne. Přidáme zeleninu, houby, chilli a smažíme dál. Nakonec zalijeme trochou vína, přidáme sojovou a ústřicovou omáčku. Nakonec přidáme škrob (lžička škrobu na čtyři lžíce vody). Dle chuti přidáme čerstvě mletý pepř a sůl. Podusíme do zhoustnutí ...print Formát pro tisk